GERLINEA Maaltijdrepen Appel & Framboos

Maaltijdrepen Appel & Framboos

Maaltijdrepen Appel & Framboos

Op voorraad

Smaak

Op voorraad
Gewicht
360g
€ 11,95

Over het product

De repen gevuld met appel en framboos zijn maaltijdrepen met een heerlijke zachte textuur.

De maaltijdrepen bevatten alles wat je lichaam nodig heeft (vezels, eiwitten, vitaminen, mineralen). De fruitige vulling met appel en framboos maken ze ook nog eens super lekker. Geen tijd voor een gezonde maaltijd of om te koken? Neem dan 2 Gerlinéa repen en verwen jezelf met een snelle en evenwichtige maaltijd. 

Gerlinéa's advies: Zorg ervoor dat je naast de onze producten ook voldoende groenten en fruit nuttigt.

  • 2 repen = 1 volwaardige maaltijd
  • 299 calorieën 
  • Rijk aan eiwitten 
  • 13 vitaminen en 10 mineralen

  • Ingrediënten en allergenen

    Appelpuree 21,9%, fructo-oligosachariden, TARWE-eiwit, suiker, TARWEbloem, koolzaadolie, SOJA-eiwit, erwten-eiwit, frambozenpuree 4,7%, mineralen (magnesium, kalium, calcium, fosfor, zink, ijzer, koper, mangaan, jodium, selenium), bevochtigingsmiddel: glycerol van plantaardige oorsprong, geconcentreerd citroensap, geconcentreerd druivensap, tapiocazetmeel, bakpoeders: citroenzuur en natriumcarbonaten, natuurlijk frambozenaroma met andere natuurlijke aroma's, gedeactiveerde gist, natuurlijke aroma's, kaneel, vitaminen (A, B1, B2, pantotheenzuur, B6, foliumzuur, B12, C, D, biotine, niacine, K en E), zout.
    Kan sporen van eieren, noten (amandelen, hazelnoten, walnoten), lupine en sesamzaad bevatten.
  • Nutritionele waarden

    Voedingswaarde voor 100 g%DRI* for 100gVoedingswaarde per portie **%DRI* per serving**
    Energetische waarde (kJ)13981258
    Energetische waarde (kcal)332299
    Vet waarvan (g)6.15.5
    Verzadigde vetzuren (g)0.60.5
    Koolhydraten waarvan (g)4238
    Suikers (g)2018
    Polyolen (g)4.23.8
    Voedingsvezels (g)109
    Eiwitten (g)2422
    Zout (g)0.60.54
    Vitamine A (µg)4055136546
    Vitamine C (mg)42533847
    Vitamine D (µg)2.244240
    Vitamine E (mg)11929.983
    Vitamine H (µg)23462141
    Vitamine K (µg)35473242
    Vitamine B1 (mg)0.59540.5348
    Vitamine B2 (mg)0.6430.5439
    Vitamine PP (mg)8.2517.446
    Vitamine B6 (mg)0.77550.6950
    Vitamine B5 (mg)3.355350
    Vitamine B9 (µg)100509045
    Vitamine B12 (cobalamine) (µg)1.4561.350
    Kalium (mg)8304274737
    Calcium (mg)3784734043
    Fosfor (mg)4887043963
    Magnesium (mg)1804816243
    IJzer (mg)8.964857
    Zink (mg)6.1615.555
    Koper (mg)0.72720.6565
    Mangaan (mg)1.5751.468
    Selenium (µg)26472343
    Jodium (µg)1248311274

    De meest volledige en actuele lijst van ingrediënten en informatie omtrent voedingswaarde vind je op de productverpakking.

    RI = Referentie-Inname

    • *Dagelijkse referentie-inname voor volwassenen (8400 kJ / 2000 kcal)
    • **Een portie staat gelijk aan 45g

Secure payment