Afslankrepen Appel & Blauwe Bes

Afslankrepen Appel & Blauwe Bes

Uitverkocht

25% KORTING OP HET GEHELE ASSORTIMENT
GRATIS VERZENDING VANAF € 50

Afslankrepen Appel & Blauwe Bes

De afslankrepen gevuld met appel en framboos zijn maaltijdrepen met een heerlijke zachte textuur. Een waar genot voor de lijn!

  • 2 repen = 1 volwaardige maaltijd
  • 292 calorieën
  • Rijk aan eiwitten
  • 13 vitaminen en 10 mineralen
  • Maaltijdvervanging voor gewichtsverlies.
Uitverkocht
Gewicht
360g

Over het product

Caloriearm en tegelijk een volwaardige maaltijd. De afslankrepen bevatten alles wat je lichaam nodig heeft (vezels, eiwitten, vitaminen, mineralen) en 2 tot 3 keer minder calorieën dan een traditionele maaltijd. De fruitige vulling met appel en blauwe bes maken ze ook nog eens super lekker. Geen tijd voor een gezonde maaltijd of om te koken? Neem dan 2 Gerlinéa repen en verwen jezelf met een snelle en evenwichtige maaltijd. Gerlinéa's advies: Zorg ervoor dat je naast de onze producten ook voldoende groenten en fruit nuttigt.
  • Nutritionele waarden

    Voedingswaarde voor 100 g%RI* voor 100gVoedingswaarde per portie **%RI* per portie**
    Energetische waarde (kcal)324146
    Energetische waarde (kJ)1364614
    Vet waarvan (g)6.42.9
    Verzadigde vetzuren (g)0.60.3
    Koolhydraten waarvan (g)4219
    Suikers (g)219.5
    Polyolen (g)6.42.9
    Voedingsvezels (g)4.11.8
    Eiwitten (g)2511
    Zout (g)0.650.29
    Vitamine A (µg)4055118223
    Vitamine C (mg)42531924
    Vitamine D (µg)2.2440.9920
    Vitamine E (mg)1192541
    Vitamine H (µg)23461021
    Vitamine K (µg)35471621
    Vitamine B1 (mg)0.59540.2724
    Vitamine B2 (mg)0.6430.2719
    Vitamine PP (mg)8.2513.723
    Vitamine B6 (mg)0.77550.3525
    Vitamine B5 (mg)3.3551.525
    Vitamine B9 (µg)100504523
    Vitamine B12 (cobalamine) (µg)1.4560.6325
    Kalium (mg)8304237419
    Calcium (mg)3784717021
    Fosfor (mg)4887022031
    Magnesium (mg)180488122
    IJzer (mg)8.964429
    Zink (mg)6.1612.727
    Koper (mg)0.72720.3232
    Mangaan (mg)1.5750.6834
    Selenium (µg)26471221
    Jodium (µg)1248355.837

    RI = Referentie-Inname

    • *Dagelijkse referentie-inname voor volwassenen (8400 kJ / 2000 kcal)
    • **Een portie staat gelijk aan 45g
  • Ingrediënten en allergenen

    Appel-blauwe bosbesvulling 31% (appel 44%, glucosestroop, blauwe bosbes 7%, bevochtigingsmiddel: glycerol, TARWEzetmeel, magnesiumcitraat, geconcentreerd citroensap, natuurlijke zwartebesaroma met andere natuurlijke aroma's, geconcentreerd paarse wortelsap, zuurteregelaar: calciumcitraten), TARWE-eiwit (TARWEbloem,TARWEgluten), suiker, TARWEbloem, SOJA-eiwit crispies (SOJA-eiwit, tapiocazetmeel, zout), koolzaadolie, erwten-eiwit, gehydrolyseerde TARWE-eiwitten, water, mineralen (kaliumzouten van orthofosforzuur, calciumcarbonaat, zinkoxide, elementair ijzer, mangaansulfaat, kopercitraat, kaliumjodide, natriumseleniet), rijsmiddelen: citroenzuur en natriumcarbonaten, natuurlijk frambozenaroma met andere natuurlijke aroma's, gedeactiveerde gist, kaneel, vitaminen (C, E, niancine, A, pantotheenzuur, B1, B2, D, B6, B12, K, foliumzuur, biotine), natuurlijk aroma smaak boter vanille.
    Kan sporen van melk, ei, sesamzaad, noten (amandelen, hazelnoten, walnoten) en van lupine bevatten.

Secure payment