Afslankrepen

Afslankrepen

Op voorraad
Dit is een verplicht veld.

Afslankrepen

De afslankrepen met kokossmaak zijn maaltijdrepen met een heerlijke zachte textuur. Een waar genot voor de lijn!

  • 2 repen = 1 volwaardige maaltijd
  • 235 calorieën
  • Rijk aan eiwitten
  • 13 vitaminen en 10 mineralen

Maaltijdvervanging voor gewichtsverlies.

Op voorraad
Gewicht
372 g 12 repen van 31 g
€ 12,89 € 12,89

Over het product

Caloriearm en tegelijk een volwaardige maaltijd. De afslankrepen bevatten alles wat je lichaam nodig heeft (vezels, eiwitten, vitaminen, mineralen) en 2 tot 3 keer minder calorieën dan een traditionele maaltijd. De chocolade met kokossmaak en de smeuïge binnenkant maken ze ook nog eens super lekker. Geen tijd voor een gezonde maaltijd of om te koken? Neem dan 2 Gerlinéa repen en verwen jezelf met een snelle en evenwichtige maaltijd.

Gerlinéa's advies: Zorg ervoor dat je naast de onze producten ook voldoende groenten en fruit nuttigt.

  • Hoe te gebruiken

    Vervang één van jouw hoofdmaaltijden door twee Gerlinéa maaltijdrepen voor gewichtsbehoud. Voor gewichtsverlies vervang je twee maaltijden per dag door een maaltijdvervanger.
  • Nutritionele waarden

    Voedingswaarde voor 100 g%RI* voor 100gVoedingswaarde per portie **%RI* per portie**
    Energetische waarde (kcal)375235
    Energetische waarde (kJ)1578988
    Vet waarvan (g)116.8
    Verzadigde vetzuren (g)6.13.8
    Koolhydraten waarvan (g)4629
    Suikers (g)3220
    Voedingsvezels (g)4.62.9
    Eiwitten (g)2415
    Zout (g)0.920.58
    Vitamine A (µg)4555728235
    Vitamine C (mg)51643240
    Vitamine D (µg)3.8762.447
    Vitamine E (mg)5.9493.730
    Vitamine H (µg)691384386
    Vitamine K (µg)40532533
    Vitamine B1 (mg)0.97880.655
    Vitamine B2 (mg)1.2860.7453
    Vitamine PP (mg)9565.635
    Vitamine B6 (mg)0.78560.4835
    Vitamine B5 (mg)4672.541
    Vitamine B9 (µg)1577997.349
    Vitamine B12 (cobalamine) (µg)1.9761.247
    Kalium (mg)8504352726
    Calcium (mg)4265326433
    Fosfor (mg)72010344664
    Magnesium (mg)2165813436
    IJzer (mg)12867.453
    Zink (mg)880550
    Koper (mg)0.84840.5252
    Mangaan (mg)1500.6231
    Selenium (µg)40732545
    Jodium (µg)1359083.756

    RI = Referentie-Inname

    • *Dagelijkse referentie-inname voor volwassenen (8400 kJ / 2000 kcal)
    • **Een portie staat gelijk aan 2 repen
  • Ingrediënten en allergenen

    MELKchocoladecoating 21.9% (suiker, cacaoboter*, magere MELKpoeder, MELKweipoeder, cacaomassa*, MELKvet, emulgator: SOJAlecithinen, natuurlijk vanillearoma), MELKeiwitten, fructosestroop, TARWEgluten, stabilisator: sorbitolen, glucosestroop, fructo-oligosaccharidenstroop, suiker, mineralen (kalium, calcium, natrium, magnesium, zink, mangaan, ijzer, koper, jood, seleen), zonnebloemolie, magere cacaopoeder* 1,9%, geraspte kokos 1,8%, natuurlijke aroma's, vitaminen (C, E, niacine, A, pantotheenzuur, D, B12, B1, B2, B6, K, foliumzuur, biotine)


    *Rainforest Alliance gecertificeerd. Lees meer op ra.org.

    Kan sporen van noten (amandelen, hazelnoten), ei en sesamzaad bevatten.

Secure payment